Haxball | Real Basketball

Liga realnej koszykówki. Wszystko jak w NBA!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-08-19 16:35:02

markez
Administrator
Dołączył: 2015-08-19
Liczba postów: 25
Windows XPFirefox 32.0

Witaj na rl-nba - realnej lidze nba!

Cześć. Jestem markez, wraz z heusem postanowiliśmy założyć projekt realnej koszykówki w haxballu. Chcielibyśmy bazować na zasadach najlepszej obecnie ligi na świecie - NBA, przez co każdy znałby z grubsza zasady. Społeczność lig haxballa zalega z masą lig 1v1, 2v2, 3v3, RS, Handball etc. jednakże brakuję do tego kompletu jeszcze jednej dyscypliny, jaką jest koszykówka.
Na początek skupimy się na zapisach do ligi przez co poznamy liczbę drużyn biorących udział w rozgrywce. Później oczywiście podziały lig etc. i luźne turnieje z mistrzostwami świata, europy, gdzie każdy gracz będzie mógł zagrać w drużynie nawet z graczem największego rywala! Liga wraz z forum jest w trakcie prac, my jako administratorzy pracujemy przez to na pełnych obrotach. Korzystając z okazji wspomnę o starcie, który zaplanowany jest na koniec sierpnia lub początek września[30s-2w], wszystko zależy od waszego zaangażowania, co skutkuję zapisaniem drużyn do ligi. Jeżeli chodzi o rozgrywkę to na razie planujemy rozgrywkę 3v3/4v4 przy 4 kwartach po 5 minut. Na koniec chcę dodać, że wszystko (poczynając od ligi do forum) może ulec zmianie wraz z waszymi propozycjami, dlatego zachęcam do ich pisania.

To wszystko z mojej strony...zapraszam do zapisywania swoich drużyn do ligi oraz aktywności na forum.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sdk - testy - youpower - aquapalms - podrugiejstronieteczy